maistologas

Tinklaraštis apie mitybą

Apie

Sveiki, tinklaraščio skaitytojai!

Aš esu Giedrius. Gimęs ir vaikystę praleidęs Kaišiadoryse, vėliau mokslus krimtau Kaune, dar vėliau persikrausčiau gyventi ir dirbti į Vilnių. Mano darbas susijęs su sveikatos apsauga. Domiuosi filosofija, įvairių tautų dvasiniais dalykais ir religija, natūralia medicina, psichologija, terapija.

Šiandien yra tokia gausybė įvairių sveikatingumo metodikų, kad besidomint galima pavargti sirgti ir negaluoti… Mano tinklalapio pagrindinis tikslas yra žmogaus sveikata ir sąmoningumas. Netikėkite niekuo kas Jums sakoma, viską turite patikrinti praktiškai ir tik tada tai taps Jūsų asmenine tiesa ir žiniomis. Tik pats žmogus geriausiai žino save, savo negalavimą ir savo stipriausias puses, todėl visi kiti specialistai ir metodikos yra tik pagalbininkai Jūsų gyvenimo ir sveikatos kelyje. Tikiuosi šiame tnklalapyje aptiksite jums naudingos informacijos, patarimų, receptų, kurie padės jums ilgai, sveikai ir laimingai gyventi be vaistų.

Mylėkite save ir mylėkime vieni kitus, džiaukimės kokybišku maistu ir nereiks vaistų. Visada susimąstykite, kodėl Jūs darote tai, ką darote, kur Jūs nuves patogus (tingus?) gyvenimas? Būkite budrūs.

One thought on “Apie

  1. Geras tinklaraštis, naudingas. Laukiu daugiau 🙂

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s